ALGAJATE RÜHMA REGISTREERUMINE

Vene keele kursused lastele, kes ei oska kirjutada ega lugeda.

AVALDUSE TÄITMINE

REGISTREERUMINE ALGAJATE RÜHMA

Selles rühmas õpetatakse lapsi kirjutama vene tähtedega. Samuti sobib rühm neile, kes ei oska vene keeles hästi või üldsegi lugeda.

Tundide toimumisajast teavitame enne õppetöö algust. Eelnev testimine ei ole nõutav.

Esimene tund toimub 16. septembril.

NB! Pärast vormi teiepoolset täitmist kinnitame teie registreerimise ühe tööpäeva jooksul.

Õppemaks: 48 eurot kuus

TULEMUS

Õppeaasta lõpuks oskab laps venekeelsete tähtedega ümber kirjutada lühikesi tekste, saab aru, millistest osadest sõna koosneb, ja oskab ka lugeda.

Õpetamisel kasutatakse kirjanäidiseid, mille maksumus ei sisaldu õpetamise hinnas.

2003. aastal asutas Puškini Instituut Vene keele kooli. Kool pakub vene keele kursusi lastele, kes käivad eestikeelsetes koolides ja keelekümblusklassides. Meie õpilaste vanus on 7-18 eluaastat.