запрос ценового предложения

Преподаем русский язык как родной детям из эстонских школ и классов погружения.

Нам важно, чтобы родной язык оставался красивым.

Начать обучение в школе очень просто.

Заполните заявку и мы свяжемся с вами.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Isikuandmete töötlemine
Olen nõus oma isikuandmete töötlemisega määruses „Huvikooli vastuvõtmise, huvikoolist väljaarvamise ja huvikooli lõpetamise tingimused ja kord“ sätestatud ulatuses.

Kõik nõutavad andmed on vajalikud järgneva õppelepingu sõlmimiseks ja ülevaate saamiseks, milliste koolide lapsi tuleb meile rohkem.

Isikuandmed edastatakse Maksu- ja Tolliametile tulumaksu tagastamiseks, samuti Eesti Hariduse infosüsteemile õpilaste arvestuse pidamiseks.

Teie kontaktandmeid kasutatakse arvete, koolivaheaegade, õppetöö ja muu info edastamiseks.

Saates meile enda poolt täidetud avalduse, annate oma nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks eespool nimetatud eesmärkidel.