REGISTREERIMINE PUŠKINI INSTITUUDI VENE KEELE KOOLI

Valige oma lapse õpetamiseks rühm ja registreeruge.

Valige koolis õpperühm 2023-2024 õppeaastal

Lapse registreerimiseks Puškini Instituudi kooli vene keele kursustele peate täitma avalduse vormi, klõpsates nupul “Registreerimine”. Vene keele koolis on erinevad rühmad — olenevalt laste teadmiste tasemest. Seetõttu korraldame pärast uute õpilaste registreerimist nende testimise ja otsustame, millises rühmas laps parima tulemuse saavutab.

UUTE ÕPILASTE REGISTREERIMINE

Neile, kes ei ole meie koolis õppinud. Enne õppetööd kutsume lapse testimisele, et tuvastada tema teadmiste tase ja määratleda, millises rühmas on õpingud kõige tulemuslikumad.

2003. aastal asutas Puškini Instituut Vene keele kooli. Kool pakub vene keele kursusi lastele, kes käivad eestikeelsetes koolides ja keelekümblusklassides. Meie õpilaste vanus on 6-18 eluaastat.