REGISTREERIMINE PUŠKINI INSTITUUDI VENE KEELE KOOLI

Valige oma lapse õpetamiseks rühm ja registreeruge.

Valige koolis õpperühm 2020-2021 õppeaastal

Lapse registreerimiseks Puškini Instituudi kooli vene keele kursustele peate täitma avalduse vormi, klõpsates nupul “Registreerimine”. Vene keele koolis on erinevad rühmad — olenevalt laste teadmiste tasemest. Seetõttu korraldame pärast uute õpilaste registreerimist nende testimise ja otsustame, millises rühmas laps parima tulemuse saavutab.

ALGAJATE RÜHMA REGISTREERIMINE

Rühm sobib oivaliselt neile, kes ei oska vene tähtedega kirjutada, samuti ei loe vene keeles hästi või ei oska üldse lugeda.

UUTE ÕPILASTE REGISTREERIMINE

Neile, kes ei ole meie koolis õppinud, kuid juba oskavad kirjutada ja lugeda. Enne õppetööd kutsume lapse testimisele, et tuvastada tema teadmiste tase ja määratleda, millises rühmas on õpingud kõige tulemuslikumad.

ÕPINGUTE JÄTKAJATE REGISTREERIMINE

Neile, kes on meie koolis juba õppinud. Kuna me teame lapse teadmiste taset, ei ole septembris testimine vajalik. Kutsume teid lihtsalt õpinguid jätkama meie vene keele kursustel.

2003. aastal asutas Puškini Instituut Vene keele kooli. Kool pakub vene keele kursusi lastele, kes käivad eestikeelsetes koolides ja keelekümblusklassides. Meie õpilaste vanus on 7-18 eluaastat.

MEIE AADRESS

OLEME SOTSIAALVÕRGUSTIKES

Liituge uudiskirjaga

Olge esimene, kes saab teada Puškini Instituudi vene keele kooli astumise algusest ja meie sündmustest.