OLETE MEIE JUURES JUBA ÕPPINUD

Õpingute jätkamine Puškini Instituudi koolis on lihtne.

Lihtsalt täitke avaldus ja me saadame teile teavet tundide alguse kohta.

AVALDUSE TÄITMINE

ERIPAKKUMINE

Pakume oma õpilastele alates 14. eluaastast võimalust sooritada vene keele test tasemele ТРКИ-3 ja saada rahvusvaheline tunnistus.

ÕPINGUTE JÄTKAMINE VENE KEELE KOOLIS

Kui laps on juba meie juures õppinud, siis meil on tema teadmiste tase teada, seega ei pea ta testi tegema. Lihtsalt registreeruge — ja kutsume teid tunde jätkama.

Tundide toimumisajast teavitame enne õppetöö algust.

Esimesed tunnid toimuvad 19. või 20. septembril.

NB! Pärast vormi teiepoolset täitmist kinnitame teie registreerimise ühe tööpäeva jooksul.

Õppemaks: 50 eurot kuus

AVALDUSE ESITAMINE VENE KEELE TASUTA EKSAMI SOORITAMISEKS ÕPPEAASTA LÕPUS

Soovitame oma õpilastel alates 14. eluaastast teha vene keele test tasemele ТРКИ-3 ja saada rahvusvaheline tunnistus.
Testimine on meie õpilastele tasuta ja ei ole kohustuslik.

Testimine toimub mai alguses, nii et õppeaasta lõpuks jõuaksid kõik oma tunnistused saada.

Eksam koosneb sõnavara, grammatika, lugemise, kirjutamise, kuulamise ja rääkimise testidest. Vene keele kui võõrkeele testi pakutav sooritamine vastab C1-tasemele.

Testi eduka sooritamise korral saate rahvusvahelise tunnistuse.

Lapse registreerimine vene keele tasuta eksamile

2003. aastal asutas Puškini Instituut Vene keele kooli. Kool pakub vene keele kursusi lastele, kes käivad eestikeelsetes koolides ja keelekümblusklassides. Meie õpilaste vanus on 7-18 eluaastat.

MEIE AADRESS

OLEME SOTSIAALVÕRGUSTIKES

Liituge uudiskirjaga

Olge esimene, kes saab teada Puškini Instituudi vene keele kooli astumise algusest ja meie sündmustest.