KOOLITUSE MAKSUMUS JA MAKSMISE KORD

Kui teil on veel küsimusi, täitke taotlus ja meie esindaja võtab teiega ühendust, et täpsustada üksikasju.

AVALDUSE TÄITMINE

Õppemaks

Meie koolis kestab õppeaasta septembri keskpaigast kuni mai lõpuni ja sisaldab 128 õppetundi.

Õppemaks on 65 eurot kuus.

Teise ja kolmanda lapse õppemaksult on soodustus 10% ja 15%.

Vanematel on võimalus:

– maksta igakuiselt;

– jagada makse 2 makseks (septembris ja jaanuaris);

– maksta kogu kursuse eest korraga.

NB! Septembris on tasu 33 eurot, kuna meie õppeaasta algab septembri keskpaigast.

Maksekorraldus

Tasumine toimub enne õppetundide algust kooli arvele:

TALLINNA VENE KEELE KOOL, SWEDBANK, Konto: EE062200221053579639

Igakuiste maksete puhul tuleb tasuda järgmise kuu esimeseks kuupäevaks. Oktoobri õppemaks (65 eurot) tasutakse 1. oktoobriks; novembrikuu õppemaks (65 eurot) tasutakse 1. novembriks jne.

NB! Erandiks on septembrikuu õppemaks. Septembri õppetasu (33 eurot) tasutakse kuni 15. septembrini.

NB! Ümberarvestus tehakse ainult siis, kui laps on tervislikel põhjustel terve kuu tundidest puudunud.

Kooliga lepingu lõpetamise soovist tuleb teatada 30 kalendripäeva ette.

2003. aastal asutas Puškini Instituut Vene keele kooli. Kool pakub vene keele kursusi lastele, kes käivad eestikeelsetes koolides ja keelekümblusklassides. Meie õpilaste vanus on
6-18 eluaastat.